Asystentka/Asystent Zarządu

PBDI S.A.

Toruń, 87-100, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

• Organizacja pracy Sekretariatu,
• Załatwianie bieżących spraw Zarządu,
• Organizacja podróży służbowych, spotkań biznesowych, narad, obsługa gości, itp.,
• Zaopatrzenie Biura w artykuły biurowe, spożywcze, itp.,
• Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy,
• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
• Obsługa i koordynacja połączeń telefonicznych,
• Tworzenie oraz archiwizacja dokumentacji biura Zarządu
• Współpraca z firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, mediami itd.),
• Opracowanie i przygotowanie materiałów promocyjnych, redagowanie tekstów, rozwój strony internetowej;
• Współorganizacja wydarzeń, eventów branżowych

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Gotowość do odbywania podróży służbowych
• Prawo jazdy kat. B
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• Wyższe wykształcenie,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• Samodzielność, inicjatywa, przedsiębiorczość i dobra organizacja pracy,
• Wysoki poziom kultury osobistej,

Oferujemy
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Szansę rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjny pakiet socjalny,
• Miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy,

Szanowni Państwo,
Jeśli chcecie abyśmy procesowali waszą kandydaturę prosimy o przesłanie do nas stosownych zgód:

a. rekrutacja w PBDIS.A. (obecna)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przesłanych, udostępnionych przeze mnie i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez PBDI S.A. z siedzibą w Toruniu w celu realizacji tego procesu rekrutacji.

b. rekrutacje w PBDI S.A. (przyszłe)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych, udostępnionych przeze mnie i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez PBDI S.A. z siedzibą w Toruniu w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Prezentacja firmy

PBDI specjalizuje się w realizacji projektów w sektorze energetyki odnaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat