Asystentka/Asystent Zarządu z językiem angielskim

SciTeeX Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz zespół to profesjonaliści, których charakteryzuje doświadczenie, wiedza, kompetencje i pasja. Aktualnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

nr referencyjny: AZ/112/2017

Główne zadania:

  • Obsługa recepcji, aktywne i profesjonalne wsparcie administracyjne biura
  • Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych
  • Przyjmowanie i rejestracja korespondencji, dbanie o prawidłowy przepływ informacji
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie wprowadzania faktur do systemu elektronicznego
  • Wsparcie Zarządu w realizacji bieżących zadań, organizowanie podróży służbowych i spotkań wewnętrznych
  • Tłumaczenie dokumentów na potrzeby Zarządu
  • Prowadzenie korespondencji w języku angielskim

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia profesjonalnej korespondencji biznesowej
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista, dyplomacja i savoir-vivre
  • Doskonała organizacja pracy
  • Dyspozycyjność, entuzjazm i zaangażowanie
  • Duża samodzielność

Oferta:

  • Interesująca praca w doświadczonym i ambitnym zespole, w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet medyczny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z podaniem numeru referencyjnego poprzez przycisk "Apikuj".

Prosimy o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

Prezentacja firmy

SciTeeX Sp. z o.o. jest wiodącym producentem maszyn przemysłowych, z 25 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa