Asystentka / Asystent Pionu Technicznego

Mawilux S.A.

05-090 Raszyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska
• Wsparcie administracyjne pionu technicznego,
• Ścisła współpraca z dyrekcją pionu oraz kierownikami projektów,
• Przygotowanie zamówień i ofert pod względem formalnym,
• Okresowe sporządzenie raportów i analiz, notatek ze spotkań

Wymagania

Wymagania
• Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), mile widziane wykształcenie techniczne
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów,
• Zaangażowanie i dokładność,
• Inicjatywa i energia w działaniu,
• Komunikatywność, umiejętność pozyskiwania i przekazywania informacji,
• Umiejętności interpersonalne oraz umiejętności samodzielnej pracy pod presją czasu,
• Biegłość w obsłudze komputera,
• Umiejętność efektywnego radzenie sobie ze zmianami oraz sytuacjami stresowymi,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
• Pracę w firmie, w której każdy ma szanse rozwoju
• Nabycie praktycznej wiedzy i umiejętności
• Pracę w gronie specjalistów
• Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)

Wraz CV prosimy przesłać informację o oczekiwaniach finansowych.

Prezentacja firmy

Mawilux S.A. jest wiodącym dostawcą i wykonawcą oferującym rozwią... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca dla studenta