ASYSTENTKA / ASYSTENT DZIAŁU ZAOPATRZENIA

Polstal Sp. j.

41-219 Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi w sprawach realizacji zamówień
- Administracyjne wsparcie działu
- Analiza zapotrzebowania materiałowego na podstawie prognoz sprzedażowych oraz produkcyjnych

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Dobra znajomość Excel, Word,
- Umiejętności komunikacyjne
- Dokładność, skrupulatność i umiejętnośc w pracy w zespole
- Prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

Firma POLSTAL S.J. powstała w marcu 2003 roku w Sosnowcu i od swo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa