Asystentka / Asystent Działu Zakupów

Consorfrut Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Consorfrut Sp. z o.o. Consorfrut Sp. z o.o. Consorfrut Sp. z o.o. Consorfrut Sp. z o.o.
KIM JESTEŚMY?
Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł o nas nie słyszeć, ale prawdopodobnie każdy jadł pyszne owoce i warzywa sprowadzane przez nas do Polski. Consorfrut Polska Sp. z o.o. jest jednym z głównych krajowych importerów i dystrybutorów świeżych owoców i warzyw z całego świata. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami owoców i warzyw z całej Europy, Turcji, RPA czy Ameryki Południowej. Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają nam skutecznie i nieprzerwanie od 2004 r. rozwijać sprzedaż na terenie kraju oraz prowadzić intensywną działalność eksportową. Posiadamy placówki i magazyny w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Jarosławiu. Zatrudniamy obecnie ponad 300 pracowników w Polsce.
KOGO SZUKAMY?
W związku z naszym dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

JAKIE BĘDĄ TWOJE GŁÓWNE ZADANIA?

  • Obsługa komputerowego rejestru dokumentów transportowych,
  • Obsługa komputerowego rejestru załadunków samochodów dostawczych,
  • Obsługa komputerowego rejestru faktur towarowych i transportowych oraz not kredytowych: wpisywanie dokumentów do rejestru, linkowanie odpowiednich dokumentów w systemie (np. potwierdzenie przyjęcia towaru z fakturą),
  • Kontrolowanie na fakturach kursu waluty i stawek,
  • Wprowadzanie do systemu nowych kontrahentów,
  • Wprowadzanie do systemu nowych indeksów towarowych,
  • Inne prace w obszarze administracyjnego wsparcia Działu Zakupów.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów zaocznych,
  • Znajomości obsługi komputera (m.in. pakietu MS Office, w szczególności MS Excel),
  • Dokładności, precyzyjności i systematyczności w pracy,
  • Dobrej organizacji pracy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport oraz opiekę medyczną),
  • Szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.