ASYSTENTKA / ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY

Lava Group s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Lava Group posiada stabilną pozycję rynkową lidera branży i współpracuje z wieloma prestiżowymi klientami. Jesteśmy producentem i importerem z branży upominków biznesowych o ogólnopolskim zasięgu. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 40 pracowników i poza sprzedażą na rynku polskim współpracujemy również z klientami zagranicznymi. W związku z ciągłym rozwojem oferty produktowej, pozyskiwaniem nowych klientów oraz sukcesem rynkowym poszukujemy osób, które dołączą do naszego młodego i dynamicznego zespołu.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie spraw administracyjnych działu sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych i zamówień
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • współpracę z klientami i innymi działami firmy przy realizacji zamówień
  • przygotowywanie zestawień, raportów dot. sprzedaży

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości (praktycznej) pakietu MS Office
  • wysokiej motywacji do pracy
  • bardzo dobrej organizacji oraz systematyczności
  • zaangażowania w wykonywanych zadaniach
  • wysokiej kultury osobistej i chęci doskonalenia umiejętności oraz podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe 1800 złotych netto. Umowę zlecenie, a po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę
  • regularny czas pracy 8.30-16.30 pon.-pt.
  • współpracę z prestiżowymi klientami
  • możliwość awansu i rozwoju kariery w dynamicznej firmie

Prezentacja firmy

Lava Group/Business Gifts Solutions plasuje się w ścisłej czołówc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca dla studenta