Asystentka/Asystent Działu Sprzedaży

BSP Bracket System Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma BSP Bracket System Polska - lider rynku podkonstrukcji aluminiowej do elewacji wentylowanych zatrudni osobę na stanowisko Asystentka/Asystent Działu Sprzedaży.

Opis stanowiska:

• Aktywne wsparcie Działu Sprzedaży;

• Sporządzanie dokumentacji handlowej: oferty, zamówienia, logistyka;

• Prowadzenie korespondencji z klientami;

• Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami;

• Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami, umawianie spotkań biznesowych;

• Raportowanie do Dyrektora Sprzedaży;

• Monitorowanie rynku pod kątem konkurencji;

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;

• Znajomość pakietu MSOffice;

• Umiejętność czytania rysunku technicznego (obsługa programu AutoCad) mile widziana;

• Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym;

• Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

• Odpowiedzialność i sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania;

• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;

• Dobra organizacja pracy;

• Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, lider w swojej branży;

• Pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze;

• Adekwatne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia;

• Czytelny system bonusowy;

• Stabilne warunki zatrudnienia;

• Możliwość rozwoju zawodowego;

• Szkolenia produktowe;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego.

Prezentacja firmy

Firma BSP Bracket System Polska sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing