Asystentka / Asystent działu handlowego i marketingu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • dbanie o właściwy obieg dokumentacji związanej obsługą Klienta oraz obsługą sekretariatu
  • pozyskiwanie i uzupełnianie informacji o potencjalnych Klientach (CRM)
  • przygotowywanie prognoz i raportów w programie Excel
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej , weryfikacja poprawności i zgodności z przepisami PZP oraz SIWZ
  • wsparcie sprzedaży w zakresie przygotowywania dokumentacji handlowej
  • ścisła współpraca z działem handlowym i marketingu

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne, prawnicze lub marketingowe
  • praktyczna znajomość przepisów z obszaru prawa o zamówieniach publicznych
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych
  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • zdolności analitycznego myślenia
  • dokładność, systematyczność, skrupulatność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z obszaru IT
  • umowę o prace na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
  • możliwość brania udziału w projektach międzynarodowych
  • rozwój kompetencji z obszaru marketingu i PR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials