Asystentka/Asystent Dyrektora ds. Eksportu

Bio Planet S.A.

Leszno k.Warszawy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Pozyskiwanie nowych klientów,

• Sprzedaż produktów według ustalonych standardów firmy,

• Przygotowywanie ofert handlowych i umów z klientami,

• Obsługa zamówień klientów i kontrahentów,

• Dbanie o prawidłowe relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami,

• uczestnictwo w targach krajowych i zagranicznych,

• Wizyty handlowe u klientów,

• Ciągłe doskonalenie wiedzy w zakresie oferowanych przez firmę produktów.

Wymagania

Poszukujemy osoby:

• ze znajomością języka angielskiego w stopniu zaawansowanym – wymóg konieczny,

• komunikatywnej, potrafiącej nawiązać dobre relacje z klientami i współpracownikami, którą cechuje wysoki poziom kultury osobistej,

• posiadającej wykształcenie średnie lub wyższe,

• samodzielnej i dobrze zorganizowanej,

• ze znajomością obsługi pakietu MS Office.

Prezentacja firmy

Bio Planet S.A. zajmuje się dystrybucją zdrowej żywności, ekologi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta