ASYSTENTKA / ASYSTENT BIURA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO (praca dla studenta)

Blackstones Corporate Services

03-707 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ASYSTENTKA / ASYSTENT BIURA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Kancelaria prawnicza specjalizująca się w prawie gospodarczym poszukuje studentki / studenta studiów niestacjonarnych ze znajomością języka angielskiego na stanowisko asystentki / asystenta biura w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:

- aktywne wsparcie akcji marketingowych

- administracyjna obsługa biura

- kontakty z organami administracji publicznej, urzędami i sądami

- archiwizacja i koordynacja przebiegu dokumentów

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania:

- studentka / student studiów niestacjonarnych

- znajomość angielskiego w mowie i w piśmie

- praktyczna znajomość środowiska Windows, pakietu MS Office

- prawo jazdy kat. B i umiejętność poruszania się samochodem po Warszawie będą dodatkowym atutem

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00

- umiejętność analitycznego myślenia

- bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, sumienność

- zaangażowanie i samodzielność przy jednoczesnej umiejętności pracy w zespole

- zdolność szybkiego uczenia się i przystosowywania do wymogów

- umiejętność pracy pod presją czasu

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność

Prezentacja firmy

Gotowe spółki <br/>Jesteśmy największym dostawcą gotowych spółek w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa