Asystentka Administracyjno-Biurowa

Negotrust Sp. z o.o.

Będzin / Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:

- bieżące prace administracyjno-biurowe
- zarządzanie obiegiem dokumentacji oraz ich archiwizacja
- odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
- obsługa i organizacja spotkań biznesowych
- wsparcie pracowników w organizacji i rozliczaniu podróży
służbowych oraz wprowadzaniu raportów
- planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego
- współpraca z dostawcami (firma sprzątająca, firma cateringowa,
kurierzy, itp.)
- samodzielne koordynowanie i realizacja zadań zlecanych przez
przełożonego
- przygotowywanie prezentacji, raportów, zestawień i innych
dokumentów
- tłumaczenia dokumentów oraz kontakt z dostawcami zagranicznymi
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w rozwijającym się i dynamicznym zespole
- możliwość pracy w międzynarodowym zespole
- konkurencyjne wynagrodzenie
- premia uznaniowa uzależniona od wyników firmy

Wymagania

KWALIFIKACJE/ WYMAGANIA:

- minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku
Asystentki Administracyjnej w międzynarodowym środowisku - wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe
- biegła znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń
biurowych
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość
języka niemieckiego bądź włoskiego będzie dodatkowym atutem
- bardzo dobra organizacja czasu pracy (umiejętność planowania,
koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów,
terminowość)
- znajomość zasad etykiety biznesowej i wysoka kultura osobista
- prawo jazdy kat. B.
- umiejętność komunikacji i budowania relacji z osobami na różnych
- szczeblach organizacji
- pozytywne nastawienie do zmian
- optymizm, poczucie humoru, rzetelność i terminowość

Prezentacja firmy

Firma Negotrust oferuje szeroką paletę usług związanych z utrzymaniem ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 050PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat