Asystenta ds. marketingu/sprzedaży

Zott Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zott Polska Spółka z o.o.

zatrudni do biura we Wrocławiu:

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • preferowane wykształcenie ekonomiczne najlepiej marketing i zarządzanie
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • kilkuletnie doświadczenie w dziale marketingu/sprzedaży
  • umiejętność analizy danych rynkowo-marketingowych
  • wysoka motywacja do realizacji założonych celów
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność
  • biegła obsługa komputera – pakiet MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • miejsce zamieszkania: Wrocław lub bliskie okolice

Oferta:

  • praca na umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • pakiet świadczeń dodatkowych

Rozmowy z kandydatami przeprowadzane będą w języku niemieckim lub angielskim.

Prezentacja firmy

Zott Polska Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja biurowa, Praca Reklama / Komunikacja