Opis stanowiska pracy

Spółka z branży transportowej, spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika na stanowisko : ASYSTENT

Miejsce pracy: Poznań

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • kontrola i weryfikacja dokumentacji transportowej;
  • utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami / podwykonawcami;

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. Średniego (Mile widziane studia kierunkowe);
  •  znajomość języka angielskiego (Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego);
  • znajomości MS Office;
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności.

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i płacy oraz możliwość rozwoju zawodowego,

UWAGA – nie odpowiadamy na aplikacje osób nie spełniających wymaganych warunków

Prezentacja firmy

Spółka z branży transportowej, spedycyjnej o ugruntowanej pozycji... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat