Millennium Leasing Sp. z o.o.
Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 27 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Asystent Zespołu Sprzedaży

Miejsce pracy: Rybnik k. Katowice,Częstochowa,Sosnowiec,Gliwice,Zabrze,Bielsko-Biała,Bytom,Ruda Śląska,Rybnik,Tychy

Główne zadania:

  • Wsparcie doradców leasingowych oddziału w zakresie przygotowywania i monitorowania przebiegu transakcji leasingowych
  • Kontakt z klientem/dostawcą dotyczący transakcji
  • Przygotowanie dokumentacji leasingowej (ofert, umowy leasingu, sprzedaży)
  • Współpraca z klientami oraz jednostkami centrali w zakresie obsługi posprzedażowej

Ofertę kierujemy do osób:

  • Komunikatywnych, operatywnych i dokładnych
  • O wysokiej kulturze osobistej
  • Z dobrą znajomością MS Office
  • Z doświadczeniem w obsłudze klienta w instytucji finansowej (leasing, bankowość) lub na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Które chcą poszerzać swoją wiedzę w gronie doświadczonych doradców

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w aktywnym i zmotywowanym zespole
  • W okresie próbnym, plan wdrożenia, dzięki któremu nowa osoba pozna specyfikę pracy doradców leasingowych
  • Zdobycie wiedzy i rozwój umiejętności poprzez współpracę z wieloma ekspertami oraz udział w szkoleniach
  • Współpracę z ludźmi, dla których wartościami kluczowymi są: szacunek, rozwój kompetencji, budowanie zaufania oraz odpowiedzialność i efektywność.
  • Dla zainteresowanych – przygotowanie do pełnienia funkcji doradcy leasingowego, z możliwością wpływania na poziom własnych zarobków
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą

Dołącz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, mającej konkurencyjną ofertę dla biznesu, wciąż rozwijającej się poprzez rozwój własnych pracowników.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.