Asystent Zespołu Brokerskiego

City Broker Sp. z o.o.

60-808 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro brokerskie City Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje  studentów lub absolwentów na stanowisko Asystenta Zespołu Brokerskiego:

  • wykonywanie zadań wspierających czynności brokerskie,
  • pomoc w obsłudze podmiotów w zakresie ubezpieczeń majątkowych.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • konkurencyjne wynagrodzenie (początkowo na umowę zlecenie, a po zakończeniu nauki możliwość przejścia na umowę o pracę),
  • grupowe ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji m.in. przygotowanie do egzaminu brokerskiego,
  • szkolenia,
  • elastyczny czas pracy,

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926).”

Wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu ekonomii / finansów,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność, sumienność,
  • dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • mile widziane prawo jazdy kat. B (możliwość korzystania z auta służbowego).
  • wiedza z zakresu ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką brokerską powstałą w 2000 roku. Priorytetem w pod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż