Opis stanowiska pracy

RejestracjaDomen.pl to jeden z pierwszych i zarazem najstarszych serwisów świadczących usługi utrzymania nazw domen internetowych oraz usługi hostingowe. Wśród naszych Klientów znajduje się wiele znanych marek i instytucji a także osoby publiczne. Jako jedyny serwis w Polsce wprowadziliśmy Program Jasne Zasady. Przez  16 lat działalności na rynku e-commerce zaufało nam ponad 300.000 Klientów. Obecnie obsługujemy prawie 700 produktów: domen, hostingów, serwerów oraz certyfikatów SSL. Niedawne wdrożenie nowej platformy technologicznej pozwoliło nam na szybszy rozwój na rynku e-commerce.

Pracujemy w miłej atmosferze, bez sztywnych norm i korporacyjnych reguł. Zapraszamy do naszego zespołu!

Jakie będą twoje obowiązki?

• Ścisła współpraca z Zarządem Spółki,

• Obsługa pism przychodzących,

• Współpraca we wdrażaniu nowych produktów,

• Współpraca z działęm księgowowści: faktury, zestawienia miesięczne, wstępna analityka danych

• Renegocjacje umów i porozumień z kontrahentami.

Co możemy Tobie zaoferować?

• Niekorporacyjne warunki pracy i indywidualne podejście do Ciebie jako jednostki,

• Stabilne zatrudnienie w firmie o dobrej renomie i usytuowanej pozycji na rynku,

• Pracę małym lecz nastawionym na rozwój zespole,

• Dogodną lokalizację biura (blisko stacji metra Wilanowska i Galerii Mokotów),

• Bezpłatne szkolenia z samorozwoju,

• Pracę od poniedziałku do piątku,

• Czwartkowe lunche firmowe,

• Okresowe wyjścia integracyjne.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

• Swobody w mowie i piśmie w języku polskim,
• Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Podstaw znajomości pakietu MS Office
• Wykształcenia minimum średniego;
Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomośćprostego programu graficznego;
• Nastawienie na rozwój i wielozadaniowość.

Prezentacja firmy

RejestracjaDomen.pl to polska firma rodzinna działająca na rynku e-comme... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Marketing / PR / Social Media