Opis stanowiska pracy

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą kompleksowych rozwiązań dla przemysłu. Dostarczamy wyroby hutnicze, pompy i armaturę potentatom krajowego przemysłu już od ponad 20 lat.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy RAFSTAL aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Zarządu

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Główne zadania przy współpracy z zarządem:

  • Prowadzenie oraz rozbudowa serwisów internetowych - strona www, facebook itp.
  • Generownie oraz sprawowanie nadzoru nad akcjami reklamowo - marketingowymi
  • Organizacja imprez okolicznościowych, szkoleniowych, eventów firmowych.
  • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych
  • Dobór  i wdrażanie pomysłów na dotarcie do nowych klientów
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji związanej z oceną kompetencji pracowników spółki
  • Pozytywny wpływ na atmosferę

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym – na czas nieokreślony)
  • Świadczenia socjalne, m.in. grupowe ubezpieczenie na życie i zdrowie z bezpłatnym dostępem do badań oraz lekarzy specjalistów firmy Allianz
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery zawodowej poprzez awans
  • Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Potrzeba rozwoju zawodowego, poszerzania kompetencji i pozyskiwania wiedzy niezbędnej do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Umiejętność planowania i organizowania dnia pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Swoboda w pisaniu pism, newsów, tekstów reklamowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Dystrybutor wyrobów hutniczych ze stali wysokostopowej oraz pomp i armat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Reklama / Komunikacja