Asystent Zarządu ze znajomością obsługi kadr

GW SPRINKLER Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dbałość o wizerunek firmy, a w szczególności:

  • Dbałość o porządek na recepcji.
  • Ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej wraz z odpowiednią dekretacją.
  • Monitorowanie płynności obiegu dokumentów w firmie.
  • Dbałość o porządek w Sali Konferencyjnej.
  • Prowadzenie administracji firmy w systemie DMS oraz utrzymywanie porządku na serwerze i w dokumentacji papierowej.
  • Przygotowywanie spotkań w GW SPRINKLER.
  • Bieżące sprawy administracyjne (przydzielanie i odbiór mienia firmy).
  • Pilnowanie spraw formalnych związanych z flotą samochodową.
  • Zaopatrywanie biura w artykuły spożywcze, biurowe, środki czystości.
  • Bieżąca pomoc w Księgowości.
  • Dbałość o dobre imię i prestiż firmy.
  • Rzetelne i efektywne wykonywanie obowiązków.
  • Bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych spraw.
  • Ścisłe i terminowe rozliczanie się z powierzanych zadań.
  • Przestrzeganie ustalonego w firmie regulaminu pracy.
  • Przestrzeganie przepisów i zasad w zakresie bhp i p. poż.
  • Należyta dbałość o mienie firmy i miejsce pracy.
  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej.
  • Kształtowanie właściwej atmosfery w pracy.
  • Organizowanie i kierowanie pracą sekretariatu – kancelarii firmy.
  • Rzetelne prowadzeni zbioru i rejestru dokumentów wychodzących oraz przychodzących do firmy.
  • Koordynowanie agendy Prezesa Zarządu, umawianie i koordynowanie spotkań według skali priorytetów.
  • Zarządzanie hierarchią informacji napływających do sekretariatu, sortowanie i syntezowanie najbardziej istotnych danych.
  • Monitorowanie rozmów telefonicznych, przyjmowanie wyznaczonych interesantów.
  • Przygotowywanie odpowiednich materiałów i informacji Prezesowi Zarządu.
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji na potrzeby Prezesa Zarządu i jego gości.
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy i przełożonego.
  • Dbałość o stałą sprawność środków do pracy.
  • Dbałość o gabinet Prezesa Zarządu i jego otoczenie.
  • Organizacja i obsługa posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej oraz Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy.
  • Koordynowanie współpracy Prezesa Zarządu z poszczególnymi działami firmy i ich pracownikami.
  • Prowadzenie spraw związanych z zagadnieniami PR i marketingu firmy w tym administrowanie materiałami reklamowymi.
  • Zamawianie pieczęci Spółki oraz prowadzenie ich ewidencji.
  • Nadzorowanie i odbiór korespondencji pocztowej.
  • Przestrzeganie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.

OBSŁUGA KADR:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników obydwu spółek.
  • Naliczanie list płac pracowników.
  • Naliczanie wynagrodzeń z umów zleceń i o dzieło oraz przygotowywanie rachunków.
  • Zgłaszanie pracowników, zleceniobiorców do ZUS oraz wyrejestrowywanie z ZUS.
  • Przygotowywanie i przesyłanie deklaracji ZUS elektronicznie.
  • Ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych.
  • Ewidencja zwolnień lekarskich pracowników oraz innych absencji.
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP.
  • Monitoring wszystkich istotnych terminów, np. kończących się umów itp.
  • Wystawianie dokumentów związanych z nawiązaniem i zakończeniem stosunku pracy.
  • Sporządzanie miesięcznych deklaracji podatku dochodowego od wynagrodzeń wypłacanych pracownikom i zleceniobiorcom.
  • Informowanie dział księgowości o wysokości należnych składek ZUS i PIT4 do zapłaty.
  • Wysyłkę rocznych deklaracji PIT-11, PIT-4R do Urzędów Skarbowych,
  • Po zakończeniu roku przygotowanie deklaracji PIT-11 dla pracowników i zleceniobiorców.
  • Reprezentowanie spółek przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Prezentacja firmy

CHARAKTERYSTYKA FIRMY GW SPRINKLER<br/><br/>1. Firma świadczy profesjona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa