Asystent z j. niemieckim i angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • obsługa kalendarza spotkań managerów stacjonujących zagranicą,
  • rezerwacja biletów i hoteli,
  • rozliczenie podróży,
  • inne bieżące sprawy administracyjne

Oferta:

  • umowa o pracę,
  • stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku),
  • możliwość wykorzystywania umiejętności językowych ma co dzień,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • szeroki pakiet benefitów, m.in. karta lunchowa, multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, możliwość wyjazdu do innego biura firmy na świecie,
  • szkolenia (w tym kursy językowe).

Wymagania:

  • biegła znajomość jęz. niemieckiego i angielskiego (C2),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie międzynarodowej,
  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials