Asystent Wsparcia Sprzedaży B2B

Circle K Polska (Stacje Statoil)

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie szukamy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie operacyjne działu B2B & Card Sales
  • Utrzymanie bazy danych klientów
  • Wprowadzanie, modyfikowanie, zapewnianie poprawności i kompletności danych
  • Obsługa administracyjna programu pozyskiwania kontaktów do nowych klientów
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi i stacjami w zakresie przesyłanych zgłoszeń
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów  sprzedaży

Wymagania:

  • Dostępność min. 4 dni w tygodniu
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Dokładność i zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość poznania specyfiki funkcjonowania firmy z perspektywy funkcji sprzedażowych oraz wsparcia sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa

Termin nadsyłania aplikacji: 01.07.2018

Prezentacja firmy

https://www.youtube.com/watch?v=qpv6STHAwsw <br/> <br/>Circle K Pols... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie