Asystent w Obszarze Jakości Dostaw / Jakość Centralna

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Nadzorowanie listy Access materiałów certyfikowanych i niecertyfikowanych,
  • Przeprowadzanie kontroli materiałów zgodnie z planem kontroli dostaw,
  • Optymalizacja dopuszczeń warunkowych,
  • Uruchamianie sortowania dla zabezpieczenia procesu produkcji,
  • Współpraca z firmą zewnętrzną świadczącą usługi sortowania,
  • Wystawianie reklamacji do dostawców,
  • Wykonywanie zleceń na pomiary laboratoryjne,
  • Opracowywanie planów kontroli,
  • Blokowanie / odblokowywanie materiałów wstrzymanych.

  • Status studenta - studenci ostatnich lat studiów na kierunkach technicznych(lub pokrewnych),
  • Doświadczenie na stanowisku Auditora w Obszarze Jakości dostaw będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi / znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych,
  • Umiejętność czytania / analizy raportów pomiarowych,
  • Umiejętność tworzenia / znajomość planów kontroli,
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane),
  • Mile widziana znajomość procesów produkcyjnych w branży automotive,
  • Dyspozycyjność - praca w systemie weekendowym (pt -nd).

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku.
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Zajęcia językowe.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Dodatkowa opieka medyczna.
  • Udział w imprezach firmowych.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive Poland jest polskim oddziałem Nexteer Automoti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości