Opis stanowiska pracy

POLCAR to polska firma działająca od 30 lat w branży motoryzacyjnej

Wszystkie osoby pełne entuzjazmu, zapraszamy do prężnie rozwijającej się firmy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

Asystent w Dziale Zakupów

Opis stanowiska:

Asystent jako członek zespołu do spraw importu, wraz z pozostałymi jego pracownikami, analizuje otoczenie rynkowe w poszukiwaniu potencjalnych kontrahentów firmy. W miarę rozwoju będzie uczestniczył w opracowywaniu wewnętrznych norm i procedur mających na celu stałe podnoszenie efektywności i jakości pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Biegłej znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Długotrwałej zdolności koncentracji na powtarzających się czynnościach
  • Umiejętności analitycznych
  • Logicznego i konstruktywnego myślenia
  • Konsekwencji w dążeniu do celów
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowania dobrych relacji
  • Gotowości do międzynarodowych podróży służbowych
  • Dogodnego miejsca zamieszkania (dojazd ok. 30 min z płd. części Warszawy)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa bieżących i pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Realizacja procesów i planów zakupowych
  • Opracowywanie raportów
  • Dobór narzędzi promocyjnych i marketingowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia w zakresie powierzonych obowiązków
  • Bogate świadczenia socjalne z ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie zorganizowanych wypoczynków dzieci, bożonarodzeniowe karty podarunkowe, pożyczki mieszkaniowe)
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników

Dodatki pozapłacowe:

  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dostęp do programu MultiSport na preferencyjnych warunkach
  • Dostęp do opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą opcji "Aplikuj"

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Firma Polcar jest importerem i dystrybutorem części samochodowych, jedny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Analityka, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta