LM Wind Power Blades (Poland) Sp. z o.o.

Asystent w dziale Utrzymania Ruchu

LM Wind Power Blades (Poland) Sp. z o.o. jest światowym liderem w produkcji łopat do turbin wiatrowych.

Z uwagi na rozbudowę zakładu produkcyjnego w Łozienicy poszukujemy kandydatów do pracy.

Zadania i obowiązki:

  • administrowanie procesem zakupów oraz zamówień serwisów zewnętrznych w systemie EAM
  • przygotowywanie wniosków zakupowych na podstawie otrzymanych ofert
  • monitorowanie procesu akceptacji zamówień
  • weryfikacja kosztów rzeczywistych względem kosztów wynikających z ofert i wniosków zakupowych
  • monitoruje postęp w realizacji wniosków zakupowych oraz terminowości serwisów
  • tworzenie prostej dokumentacji technicznej
  • tworzenie i nadzorowanie instrukcji obsługi maszyn
  • rekomendowanie wymaganych stanów magazynowych części zamiennych na podstawie rewizji obecnych stanów i według stopnia krytyczności części

Kryteria naboru:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy z technologiami kompozytowymi, w zakładzie produkcyjnym będzie atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny: karta multisport, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, fundusz integracyjny, prywatna opieka medyczna Medicover, bony świąteczne;
  • umowa o pracę
  • praca w godzinach 8:00 - 16:15
  • niezbędne narzędzia do pracy

Jesteś zainteresowany?
Jeżeli poszukujesz pracy dającej poczucie bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia - zgłoś się do LM Wind Power.

Jeżeli poszukujesz pracodawcy, który dba o swoich pracowników, traktuje ich jako najważniejsze ogniwo w realizacji celów firmy, tym samym oferuje możliwości rozwoju - zgłoś się do LM Wind Power.

Please apply with the button on the right side of this job offer.
THE POSITION IS LOCATED HERE:

Goleniów, Łozienica
Do you have any questions?
Klaudia Krzemińska
Coordinator, Recruitment
Tel
+48 914351003
Mob
+48 500025298
klaudia.krzeminska@ge.com
If you find the position interesting and have the qualifications needed, please APPLY as soon as possible.