Opis stanowiska pracy

4 Partners Logistics Sp. z o.o., należąca do 4 Partners Group, dostarcza efektywnych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie transportu i spedycji. Zajmujemy się organizacją transportu całopojazdowego i częściowego na terenie całej Europy. Świadczymy usługi spedycji w kraju i za granicą. Realizujemy przewozy ładunków ekspresowych i niebezpiecznych. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy powierzchnie magazynowe w doskonałych lokalizacjach.

Obecnie do naszego oddziału w Kątach Wrocławskich poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent w dziale transportu

(miejsce pracy: Kąty Wrocławskie)

Zakres zadań na stanowisku:

• planowanie transportu na podstawie wpływających zleceń;

• monitorowanie procesów transportowych i zapewnienie ciągłości dostaw do klientów;

• pomoc w koordynacji pracy kierowców;

• dbałość o terminowość i jakość dostaw;

• pomoc w zarządzaniu flotą;

• współpraca z klientami;

• wspieranie pozostałych działów firmy w ich zadaniach.

Oczekujemy:

• zdolności szybkiego uczenia się;

• komunikatywnej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego;

• rozwiniętych kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych;

• rzetelności i odpowiedzialności;

• wysokiego poziomu kultury osobistej;

• kreatywności, energii i zaangażowania.

Oferujemy:

• pełną wyzwań i wymagającą dużej samodzielności pracę w firmie o znaczącej pozycji na rynku;

• rozwój i szkolenia, które zrobią z Ciebie specjalistę;

• przyjazną atmosferę;

• stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do nadsyłania CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”.

Prezentacja firmy

4 Partners Logistics Sp. z o.o., należąca do 4 Partners Group, do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta