Asystent w Dziale Rozwoju Opakowań

Lisner Sp. z o.o

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
•wspomaganie działu w zadaniach administracyjnych;
•zarządzanie listą opakowań w systemie dla wszystkich wyrobów gotowych;
•przygotowywanie danych opakowaniowych do kalkulacji nowych wyrobów gotowych;
•sporządzanie specyfikacji i dokumentacji technicznej opakowań;
•współudział w rozwoju, optymalizacji i przeprowadzaniu testów opakowań;
•przygotowanie paletyzacji wyrobów gotowych;
•współpraca m.in. z działem marketingu, zakupów oraz z obszarem produkcji w strukturach międzynarodowych.

Wymagania

Wymagania:
•preferowane wykształcenie p profilu technicznym;
•wiedza i umiejętności z zakresu technicznego;
•bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (warunek konieczny);
•mile widziane doświadczenie w obszarze opakowań lub w branży FMCG;
•gotowość do ciągłego rozwoju osobistego i chęć pracy koncepcyjnej;
•umiejętność współpracy w zespole oraz wysokie dolności komunikacyjne;
•zaangażowanie w wykonywanie obowiązków;
•bardzo dobra umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:
•stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej;
•możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych;
•przyjazną atmosferę w energicznym i doświadczonym zespole;
•pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa).

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prezentacja firmy

W Polsce istniejemy od 1991 roku będąc niekwestionowanym liderem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inżynieria, Praca Inne