Asystent w Dziale Rekrutacji

PARETTi Sp. z o.o. Sp.k.

Opole, opolskie

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Realizacja i zarządzanie procesem rekrutacji projektów zagranicznych (pozyskiwanie klientów i opieka nad obecną strukturą, selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych)
  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług
  • Dbałość o wizerunek firmy na rynku

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Nastawienie na realizację celów,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System wynagrodzeń motywujący do działania
  • Pracę nad ciekawymi projektami w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • Wszystkie narzędzia pracy
  • Możliwość rozwodu zawodowego

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl