Asystent w dziale rekrutacji - praca dla osoby z orzeczeniem

FallWork Sp. z o.o.

61-896 Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: 61-896 Poznań

Agencja FallWork Sp. z o.o. (certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 6231) jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji specjalistycznych.

Aktualnie, do naszego zespołu w Dziale rekrutacji specjalistycznych poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Asystent w dziale rekrutacji - Lokalizacja: Poznań

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Przygotowanie i porządkowanie baz
  • Dodawanie i aktualizacja ogłoszeń
  • Kontakty telefoniczne z aktywnymi i pasywnymi Kandydatami
  • Gotowość do odbywania szkoleń i rozwoju w kierunku Samodzielnego Rekrutera
  • Nie wymagamy doświadczenia. Istotne są predyspozycje i chęci. Będziesz pracował i rozwijał się pod opieką doświadczonych rekruterów.

Wymagania:

  • zainteresowanie branżą HR
  • bardzo dobre umiejętności w zakresie wyszukiwania i analizowania informacji
  • chęć poszerzania wiedzy
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne, asertywność
  • optymizm, połączony z niezłomnością charakteru
  • bardzo dobra organizacja czasu i dotrzymywanie terminów
  • znajomość Pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem Arkusza Kalkulacyjnego Excel

Oferujemy:

  • Wprowadzenie w zadania i procedury jakie stosujemy
  • Wsparcie szkoleniowe, profesjonalny onboarding
  • Zatrudnienie w wymiarze etatu w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia branżowe
  • Możliwość rozwoju i dalszego awansu w strukturach organizacji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurowcu w centrum Poznania
  • Ofertę pracy kierujemy także do osób z orzeczeniem niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.fallwork.pl

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Uwaga! Chronimy Twoje dane osobowe, w związku z wdrożeniem polityki RODO pamiętaj o swoich prawach oraz o umieszczeniu w swoim CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231 Oferta dotyczy zatrudnienia stałego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.