Asystent w dziale prawnym (j. niemiecki)

ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

"Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Miejsce pracy: Wrocław
* Pamiętaj, szukamy osób do pracy w Ostrowie Wielkopolskim! *

Zadania:

  • Wsparcie administracyjne działu prawnego
  • Sporządzanie pism na podstawie wzorów i dyktowanych
  • Wsparcie przy sporządzaniu umów i kotrola faktur
  • Nadzór i dotrzymywanie terminów
  • Opracowywanie korepondencji międzynarodowej
  • Przejęcie zadań administracyjnych
  • Administrowanie aktami w formie papierowej i elektronicznej
  • Opracowywanie i aktualizacja zestawień i analiz wszystkich danych

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe (preferowane kierunki: prawo lub administracja)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w kancelarii prawniczej lub w przedsiębiorstwie
  • Talent organizacyjny i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Komunikatywność
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel i liczb)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Wdrożenie do pracy w centrali firmowej w Weimarze, Niemcy

Oferujemy:

  • Nowoczesne i międzynarodowe przedsiębiorstwo
  • Ddrożenie do pracy oraz szkolenia w centrali firmy w Niemczech
  • Karta Multisport po okresie próbnym
  • Pakiet medyczny
  • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • Nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • Imprezy firmowe

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać wyłącznie w j. niemieckim!