Asystent w Dziale Metrologii

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Przeprowadzanie pomiarów zgodnie z dobrą praktyką laboratoryjną wg. planów kontroli i wcześniej przygotowanych programów pomiarowych na maszynach współrzędnościowych i innych urządzeniach laboratoryjnych,
  • Natychmiastowe sygnalizowanie niezgodności lub niebezpiecznych trendów do koordynatora, kierownika laboratorium oraz zainteresowanych działów w celu podjęcia natychmiastowych działań,
  • Staranne identyfikowanie części i zarządzanie nimi,
  • Dbanie o sprzęt laboratoryjny, jego właściwe wykorzystanie i poprawne obsługiwanie

  • Status studenta (studia techniczne),
  • Zalecane doświadczenie w pomiarach na maszynach współrzędnościowych lub innym sprzęcie pomiarowym,
  • Mile widziana znajomość procesów produkcyjnych w branży Automotive,
  • Kreatywność i zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność - praca w systemie weekendowym(pt-nd).

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku,
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Zajęcia językowe,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Dodatkowa opieka medyczna,
  • Udział w imprezach firmowych,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive Poland jest polskim oddziałem Nexteer Automoti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości