Asystent w Dziale Księgowym / Finansowym - Szkocja

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Szkocja (Newton Stewart), zagranica

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szkocja (Newton Stewart)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa

Zadania:

  • Praca w Szkocji (miejscowość: Newton Stewart)
  • Wsparcie przy księgowaniu przychodów i rozchodów, faktur, not księgowych i list płac,
  • Weryfikowanie poprawności dokumentów,
  • Uzgadnianie sald na kontach,
  • Udział w tworzeniu bilansów i sprawozdań finansowych,
  • Pomoc w przygotowaniu zestawień obrotów i strat,
  • Sporządzanie miesięcznych raportów, udział w zamknięciu miesiąca,
  • Pomoc przy kompletacji dokumentacji do deklaracji podatkowych.

Wymagania:

• 3-4 lata doświadczenia w dziale księgowości lub finansów,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
• Zaangażowanie i chęć rozwoju,
• Wykształcenie kierunkowe (np. rachunkowość, finanse).

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Stabilne zatrudnienie na brytyjskich warunkach,
• Możliwość dalszego rozwoju w dziedzinie księgowości i finansów.