Asystent w dziale HR

Plus Kadra Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

Opis stanowiska:

  • wstępna selekcja aplikacji,
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z kandydatami,
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń,
  • bieżąca obsługa Klienta,
  • bieżące wsparcie działu HR.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale HR lub pokrewnym,
  • znajomość j. angielskiego,
  • znajomość MS Office (zwłaszcza Excel),
  • znajomość prawa pracy,
  • samodzielność w pracy,
  • zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej Firmie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • możliwość rozwoju osobistego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.