Asystent w dziale finansowym

FairWind Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

FairWind jest dynamicznie rozwijająca sie firmą, która zwiększa zasięg swojej działalności. Rosniemy tez jako zespol. Mamy coraz więcej pracowników i zwieksza się nasza liczba podwykonawców. Mamy biura i spolki w roznych krajach Europy i swiata.

Biuro w Szczecinie odpowiedzialne jest za rozliczanie wszystkich spółek, pracowników i podwykonawców, a także projektów we współpracy z działem operacyjnym.

W związku z rozbudową działu finansowego poszukujemy kandydatów z doświadczeniem z zakresu finansów i księgowości. Dział finansowy podzielony jest na kilka zespołów.

•kontrola i aktualizacja danych w wewnętrznym systemie ewidencjonującym godziny na projektach zgodnie z zasadami wewnętrznymi FairWind;
•aktywne wsparcie działu finansowego: rozliczenia, kontrola i weryfikacja dokumentów związanych z rozliczeniem projektu;
•utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami firmy
przestrzeganie harmonogramu płatności bankowych
przygotowywanie i księgowanie przelewów bankowych;
•bieżące wsparcie działu księgowego.

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka angielskiego

(warunek konieczny);

• doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

• znajomości programu Excel

• zdolności analityczne;

• dokładność, skrupulatność i systematyczność

w wykonywaniu pracy;

• wysoki poziom własnej inicjatywy i samodzielność

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

• stabilną pracę w międzynarodowej firmie;

• możliwość współpracy z doświadczonym i fachowym zespołem;

• możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;

• możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji

i umiejętności językowych;

• program opieki zdrowotnej dla pracowników;

• program sportowo-rekreacyjny.

Prezentacja firmy

FairWind A/S jako globalny dostawca usług serwisowych i instalacyjnych t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse