asystent w dziale eksportu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, specjalizującej się w produkcji i dostawie wyposażenia handlowego poszukujemy osoby na stanowisko asystenta ds. eksportu.

Nr ref.: 34905
Praca stała
Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:
  • bieżąca obsługa klientów
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów i dystrybutorów
  • bezpośrednia współpraca z przełożonymi
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • tłumaczenia

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • min. roczne doświadczenie w dziale sprzedaży (eksport)
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • znajomość programów biurowych (MS Office)
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i terminowość
  • komunikatywność

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)