Asystent w dziale Administracji HR

Ework Group Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

O Ework Group

Ework Group jest firmą konsultingową, która zajmuje się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów IT oraz konsolidacją dostawców IT w zależności do zapotrzebowania Klientów na rynku Skandynawskim i Polskim. Aktualnie zarządzamy ponad 5000 kontraktorami na projektach u naszych Klientów oraz realizujemy z sukcesem ponad 2000 projektów rekrutacyjnych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

 Twoje obowiązki będą obejmować:

• Zarządzanie przedłużeniami umów

• Administrowanie kontraktami

• Rejestracja nowych konsultantów, kontraktów, przedłużeń

• Miesięczne raportowanie

• Inne zadania administracyjne

Od kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku

• Biegłej znajomości angielskiego w mowie i piśmie

• Bardzo dobrej znajomości Word, Excel, PowerPoint, Outlook

• Dbałości o szczegóły

• Umiejętności pracy w zespole

• Zaangażowania w powierzone obowiązki

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej firmie

Szerokie możliwości zawodowe i samorozwoju

Przyjazną atmosferę pracy

Pakiet benefitów: karta sportowa i opieka medyczn

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.