Asystent w Biurze Obsługi Klienta

EW Collections Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT W BIURZE OBSŁUGI KLIENTA
(ref. PR-0815)

Wymagania
-studenci prawa, administracji lub ekonomii (III-V rok)
-komunikatywność
-znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
-zaangażowanie
-znajomość obsługi MS Office

Zakres obowiązków :

- obsługa poczty przychodzącej oraz wychodzącej
- przygotowywanie i wysyłka raportów do klientów w prowadzonych sprawach
- wprowadzanie danych do systemu
- sprzedaż usług windykacji należności w sektorze B2B.

Co oferujemy

Oferujemy mozliwość doskonalenia umiejętności, zweryfikowanie teorii w praktyce, pracę wyłącznie w dni robocze oraz współpracę z profesjonalnym zespołem, w stabilnej firmie w otoczeniu międzynarodowym.

Prezentacja firmy

Spółka EW COLLECTIONS Sp. z o.o. powstała w roku 2008 i od począt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta