Asystent Product Managera

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta, wiodącego polskiego dystrybutora urządzeń do automatycznego znakowania oraz identyfikacji towarów poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: 38325
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • wsparcie managera działu
  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemach firmowych
  • organizacja targów
  • tworzenie raportów i prowadzenie analiz,
  • współpraca z działem marketingu
  • wsparcie administracyjne działu handlowego
  • koordynacja i zarządzanie zamówieniami oraz zapytaniami od klientów

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem biznesowym
  • wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenciu kierunków dziennych)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będą odbyte w trakcie studiów praktyki, udział w kołach naukowych
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • konsekwencja w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:
  • samodzielną i interesującą pracę w stabilnej firmie istniejącej na rynku od 20 lat
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego w tworzącej się strukturze.
  • możliwość pozyskania interesującego doświadczenia
  • umowę o pracę
  • szansę na codzienne wykorzystywanie znajomości języków obcych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)