asystent/-tka w banku - praca dorywcza na 2 miesiące (sierpień,wrzesień)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta, banku mieszczącego się w centrum Warszawy poszukujemy osobę na stanowisko:

Nr ref.: 39616
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • wsparcie zespołu w bieżących pracach operacyjnych i administracyjnych związanych z procesem administracji kredytów
  • współpraca w projektach prowadzonych przez Zespół
  • archiwizowanie dokumentów

Oczekiwania:
  • ukończone studia licencjackie (w zakresie nauk ekonomicznych lub ścisłych)
  • podstawowa wiedza z zakresu finansów i bankowości; mile widziane doświadczenie w bankowości
  • skrupulatność, dokładność i samodzielność w działaniu;
  • zdolności analityczne
  • doświadczenie w pracy biurowej

Oferta:
  • pracę w prestiżowym banku mieszczącym się w centrum Warszawy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 2 miesięcy (sierpień i wrzesień 2016)
  • atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)