asystent/-tka działu sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

 Dla naszego klienta, firmy ze skandynawskim kapitałem, aktualnie poszukujemy:

Nr ref.: 42512
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • wspomaganie bieżącej pracy biura i działu handlowego
  • sporządzanie ofert handlowych
  • nadzór nad obiegiem dokumentów i korespondencji handlowej
  • odpowiedzialność za efektywny przepływ informacji i dokumentów w firmie
  • wprowadzanie zamówień sprzedaży i wystawianie faktur
  • współpraca z działem księgowości, serwisem i magazynem

Oczekiwania:
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • ddyspozycyjność
  • samodzielność w działaniu

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umową o pracę
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)