asystent/-tka działu księgowości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

 Dla naszego klienta, firmy działającej w sektorze automotive poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Nr ref.: 34598
Praca stała
Lokalizacja: Niepołomice

Zakres obowiązków:
  • segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju
  • kontrolowanie czy dokumenty są prawidłowo opisane, podpisane, sprawdzone
  • wprowadzanie dokumentów do systemu
  • archiwizowanie dokumentów księgowych
  • ścisły kontakt z biurem księgowym
  • pomocnicze prace księgowe
  • dbałość o sprawny przepływ informacji, dobre relacje w firmie i komunikację
  • podejmowanie działań mających na celu optymalizację pracy
  • ścisła współpraca z zagraniczną centralą firmy
  • kontrola zaopatrzenia biura

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość MS Office (głównie MS Excel, MS Word)
  • dobra znajomość języka niemieckiego (dodatkowo znajomość języka angielskiego będzie plusem)
  • znajomość zagadnień księgowych na szczeblu średnim
  • 1-2 lata doświadczenia w dziale księgowo-finansowym
  • mile widziana znajomość aplikacji finansowo-księgowych
  • umiejętność sporządzania różnego rodzaju raportów i prezentacji
  • umiejętność organizowania i zarządzania pocztą
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • terminowość
  • świetna organizacja pracy, innowacyjność, systematyczność i precyzja w działaniu
  • zaangażowanie i motywacja do stałego rozwoju
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia (wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji)

Oferta:
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • nabycie ciekawego doświadczenia zawodowego
  • długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)