Asystent/tka Działu Księgowego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• Współpraca finansowym Shared Service Center
• Wsparcie jednego z zespołów (księgi głównej, zobowiązań bądź należności) w bieżących zadaniach
• Księgowanie dokumentów
• Wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (finansowo-księgowe) lub w trakcie studiów
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
• Praktyczna znajomość programów Ms Office
• Zaangażowanie, dokładność oraz skrupulatność
• Dyspozycyjność do pracy min. 34 godziny/tyg.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie oferującej rozwiązania dla biur
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczny grafik pracy (min. 34 godziny tygodniowo)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: ADK/02/2018/wa1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.