Żabka Polska Sp. z o.o.
To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Asystent/tka Dyrektora

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • zarządzanie hierarchią informacji napływających do Dyrektora
  • prowadzenie spraw administracyjnych i organizacyjnych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi
  • prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora
  • organizacja wyjazdów oraz spotkań
  • organizacja spotkań klientów i gości
  • zapewnienie sprawnego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • przynajmniej 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Asystentki Dyrektora lub Zarządu
  • bardzo dobrej znajomości środowiska MS Office
  • bardzo dobrej organizacji pracy i zdolności do ustalania priorytetów
  • nienagannej prezencji, dyplomacji oraz dyskrecji
  • efektywności w działaniu pod presją czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • nowoczesne warunki pracy, lokalizację w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".