Asystent/-tka ds. obsługi klientów serwisowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
- obsługa zleceń serwisowych oraz zleceń pogwarancyjnych
- koordynacja realizacji serwisu (kontakt z serwisantami, zamówienie sprzętu)
- przygotowanie oraz wysyłanie zleceń na towary
- rejestracja zgłoszeń w systemie CRM oraz ich aktualizacja
- nadzór nad dokumentacją

Wymagania:
- doświadczenie związane z obsługą klienta (branża techniczna)
- wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk, elektrotechnik i pokrewne)
 - komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- zorientowanie na realizacje powierzonych zadań oraz rozwój wiedzy specjalistycznej
- gotowość do podjęcia pracy w biurze, zlokalizowanym w Dzielnicy XIII - Kraków Podgórze ( w III-IV kwartale planowane przeniesienie biura do strefy ekonomicznej Podłęże, ul. Grabska)

MILE WIDZIANE RÓWNIEŻ KOBIETY!

Oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
- umowę o pracę ( podstawa + premia)
- atrakcyjne wynagrodzenie (do 4400 zł brutto)
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
- wczasy pod gruszą, bony świąteczne, ubezpieczenie na życie
- dobrą i spokojną atmosferę w pracy
- niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 ( po okresie próbnym możliwość uzgodnienia innego zakresu godzin w granicach 07:00-17:00 )
- premie roczne oraz jubileuszowe

Numer referencyjny: 11/01/2019/KRK/JS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.