Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• ścisła współpraca z technologiem i projektantem w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży;
• przygotowanie szablonów w pełnej rozmiarówce;
• wdrażanie nowych produktów do produkcji
• monitorowanie poprawności produkcji.
Wymagania:
• wykształcenie średnie odzieżowe
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość tworzenia szablonów odzieży damskiej
• znajomość sporządzania skróconej wersji dokumentacji technologicznej;
• bardzo dobrej znajomość zasad kroju i szycia;
• samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i komunikatywność;
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
• dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy w programach do stopniowania szablonów (np.: Inven Tex, Gerber, LECTRA) oraz znajomość podstaw j. angielskiego.

Oferujemy:
• oferujemy możliwość stałej współpracy na dogodnych warunkach
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie;
• udział w unikatowych projektach, tym samym rozwój zawodowy;
• pracę w dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

ESOTIQ & Henderson S.A. zajmujące się projektowaniem, produkcja i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji