ASYSTENT TECHNOLOGA (ODZIEŻ)

Femestage Eva Minge Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

• ścisła współpraca z technologiem w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży;
• przygotowywanie dokumentacji technologicznej pod nadzorem technologa
• przygotowywanie komentarzy do wzorów produkcyjnych pod nadzorem technologa
• przygotowanie szablonów;
• wdrażanie nowych produktów do produkcji

Oferujemy:
• oferujemy możliwość stałej współpracy na dogodnych warunkach
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie;
• udział w unikatowych projektach, tym samym rozwój zawodowy;
• pracę w dynamicznym zespole.

Wymagania

• wykształcenie odzieżowe
• znajomość tworzenia szablonów odzieży damskiej
• znajomość zasad kroju i szycia;
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
• dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy w programie CorelDRAW, oraz znajomość podstaw j. angielskiego

Prezentacja firmy

FEMESTAGE to nowa propozycja modowa dla kobiet, która wywodzi się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Grafika / Projektowanie