Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, lidera w branży kosmetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko

Asystent techniczny

Nr ref.: 33754
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • Prace administracyjne związane z dokumentacją działu
  • Wsparcie działu w przygotowywaniu programów oszczędnościowych
  • Przygotowanie zestawień, tworzenie raportów
  • Umiejętność zastosowania procedur wewnętrznych w codziennej pracy
  • Współpraca z inżynierami z innych działów

Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Umiejętności obsługi programu Excel i Word
  • Umiejętność organizacji łączenia pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość rysunku technicznego

Oferta:
  • Pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową do 12 miesięcy z możliwością dalszej współpracy bezpośrednio u klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Bezpłatną opiekę medyczną

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)