Asystent/Stażysta Działu Technicznego

Technical Management Karwatt & Associates

01-950 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Ofertę płatnego stażu kierujemy do wszystkich zainteresowanych zdobyciem fachowego doświadczenia technicznego w zakresie elektroenergetyki (tj. pomiarów i analiz technicznych). Po odbyciu stażu możliwość stałego zatrudnienia.
Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji - właśnie z nami rozwiń swoje inżynierskie skrzydła!

Wymagania

Student lub Absolwent kierunków technicznych - preferowany Wydział Elektryczny, choć nie tylko.
Zależy nam, aby Stażysta wykazywał się zaangażowaniem w powierzone zadania, chcąc rzeczywiście nabyć praktycznych umiejętności technicznych. Atutem będą wcześniejsze staże w zakresie elektryki.
Docenimy umiejętność pracy w zespole i znajomość obsługi programów Office.
Ważna jest dla nas dyspozycyjność (preferowana pełna dyspozycyjność, tj. praca na pełnym etacie 8 godz. dziennie).

Prezentacja firmy

Technical Management Karwatt & Associates (TMKA) świadczy usługi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis