Asystent/ Starszy Asystent - dział Audytu i Finansów

4Audyt Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem 4AUDYT sp. z o.o. poszukujemy
ASYSTENTÓW / STARSZYCH ASYSTENTÓW
do działu Audytu i Finansów Biuro Gdańsk

Profil kandydata:
Student IV, V roku studiów bądź absolwent studiów ekonomicznych o specjalności: rachunkowość, finanse, inwestycje kapitałowe lub podobnych.

Od kandydatów oczekujemy:
Podstawowej wiedzy w zakresie rachunkowości;
Bardzo dobrej znajomości aplikacji pakietu Microsoft Office (w szczególności Microsoft Office Excel);
Dyspozycyjności;
Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole;
Umiejętności analitycznych oraz organizacji czasu pracy;
Odpowiedzialności oraz zaangażowania;
Mile widziane doświadczenie w dziale audytu podmiotu uprawnionego do badań sprawozdań finansowych oraz rozpoczęte postępowanie kwalifikacyjne na biegłego rewidenta;
Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Możliwość ścisłej współpracy z konsultantami przy realizacji projektów dla kluczowych klientów z różnych branż, w tym projektów międzynarodowych;
Nabycie praktycznej wiedzy z zakresu audytu wspartej o wypracowaną metodologię;
Uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach prowadzonych przez ekspertów z 4AUDYT;
Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie oferty zawierające CV oraz list motywacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę 4AUDYT sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

Tworzymy profesjonalny zespół biegłych rewidentów, którzy swoje d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Praca dla studenta, Praca Doradztwo / Konsulting