Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby która:

• jest komunikatywna i nie boi się rozmawiać,

• zna lub chce zgłębić skuteczne techniki negocjacji i sprzedaży,

• nigdy nie poddaje się bez walki,

• chce pracować z klientem.

Praca polega na:

• wysyłaniu ofert handlowych,

• kontakcie telefonicznym i spotkaniach z Klientami biznesowymi.

Wymagania

• wykształcenie średnie,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• wysoka kultura osobista,

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży wyrobów medycznych.

Oferujemy:

• pracę w miłej atmosferze,

• pracę blisko stacji metra Wierzbno,

• praca na umowę zlecenie, możliwość umowy o pracę,

• możliwe elastyczne godziny pracy / część etatu,

• wynagrodzenie: część stała plus prowizja.

Prezentacja firmy

Od lat 90 produkujemy sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny. Do n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa