Opis stanowiska pracy

M&AD Polska Sp. z o.o. part of the PPI Worldwide Group będąc we wzrostowej formie poszukuje do naszego oddziału w Swarzędzu ASYSTENTA SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków :

  • telefoniczne i e-mailowe kontakty z klientami i interesantami w Polsce i za granicą
  • korespondencja z klientami i interesantami
  • przygotowywanie oraz wysyłanie ofert pod indywidualnego klienta
  • spotkania z klientami ( również za granicą )
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie oraz wysyłanie umów pod indywidualnego klienta oraz administrowanie korespondencją dotyczącą tych umów
  • prace projektowe ( tworzenie prezentacji z produktami dopasowanymi do danego klienta ) przy współudziale przełożonego
  • regularny monitoring akcji lojalnościowych w polskich sklepach
  • tłumaczenie prezentacji
  • kontrola realizacji zamówień
  • regularne telefoniczne i e-mailowe kontakty z zespołem znajdującym się poza granicami naszego kraju
  • uczestniczenie w zagranicznych szkoleniach

Kwalifikacje, które spełnią nasze oczekiwania :

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie, jak i piśmie
  • bardzo dobra znajomość MS-Office
  • wykształcenie min. średnie oraz pierwsze doświadczenie zawodowe
  • samodzielność na obszarze powierzonych obowiązków

Wymagania

  • daleko posunięta dyspozycyjność
  • kreatywność
  • przedsiębiorczość
  • niezawodność
  • skuteczność
  • systematyczność
  • czerpanie przyjemności z pracy w międzynarodowym oddziale

Zainteresowana/ny ?

Prosimy o złożenie w pilnym terminie dokumentów aplikacyjnych wraz z informacją dotyczącą oczekiwań związanych z zarobkami.

Prezentacja firmy

Firma M&AD Polska Sp.z o.o. <br/><br/>jest agencją upominkową, dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne