Opis stanowiska pracy

Marka Liu Jo powstała w 1995 roku we Włoszech, w miasteczku Capri. Założyli ją młodzi przedsiębiorcy Marco i Vanisa Marchi, którzy z sukcesami promują swoja markę na rynku włoskim oraz na rynkach zagranicznych. Marka Liu Jo skierowana jest do kobiet ceniących atrakcyjność i zmysłowość. Ubrania charakteryzują się świeżością oraz wysoką jakością materiałów. Liu Jo to nie tylko odzież, ale również akcesoria, które w sposób doskonały zamieniają nawet najbardziej skromny ubiór w coś wyjątkowego.

Asystent sprzedaży

Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)

Region: mazowieckie

Miejsce pracy: FashionHouse

Piaseczno/k.Warszawy

Obowiązki:

  • sprzedaż według standardów firmy
  • dążenie do wyznaczonych celów sprzedażowych
  • prowadzenie dokumentów sprzedaży
  • zmiana VM
  • przyjmowanie dostaw

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy w salonie odzieżowym
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Szkolenia

Prezentacja firmy

Marka Liu Jo powstała w 1995 roku we Włoszech, w miasteczku Capri. Założ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Praca dla studenta